Hakkımızda

IŞIKYILDIZ ELK. SAN. TİC. VE LTD. ŞTİ. olarak 1975 yılından beri E.F.L. tipi armatürler, döküm fenerler, projektörler ile çevre ve şehir aydınlatma direkleri imalatı yapıyoruz. Bu 40 yılı aşkın sürede birçok park, bahçe, konut ve şehir aydınlatma projesini başarı ile tamamlayıp teslim ettik.


Konusunda uzman, üretimde ve sahada deneyimli mühendislik, tasarım, teknik, imalat ve saha operasyonu ekiplerimizin başarısını, elektronik ve mekanik imalatını bir araya getirerek yükselttik.


Tümüyle IŞIKYILDIZ tasarımlı olan ürünlerimizin yanı sıra, müşterimizin her türlü talebine uygun olarak tasarım ve üretim yapıyor, talebe özel esnek ve ekonomik çözümler üretiyoruz. Garanti kapsamında satış sonrasını hızlı ve başarılı bir hizmetle destekliyoruz.


IŞIKYILDIZ, mevcut kalitesini günün teknolojisine paralel olarak sürekli artırmakta, motivasyonunu müşteri memnuniyetinden almaktadır.


Toplam 2000 m2 kapalı alanda faaliyet gösteren kuruluşumuz,her geçen gün gelişmekte olan ürün çeşitleri ile aydınlatma konusundaki tüm taleplerinizi karşılamaktan büyük mutluluk duyacaktır.